Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Salıpazarı Anaokulu’nda yılsonu etkinliği düzenlendi. Kaymakam Salih Başara, etkinlikte yaptığı konuşmada, miniklerin eğitimlerindeki ilk etabın tamamlandığını belirterek, öğretmenlere ve çalışanlara teşekkür etti. Mezun miniklere mezuniyet belgeleri verildi ve öğrenciler tarafından hazırlanan sergi gezildi. Etkinliğe belediye başkanı, jandarma komutanı, emniyet amiri, milli eğitim müdürü, gençlik ve spor müdürü, tarım ve orman müdürü ile öğrenciler, veliler ve öğretmenler katıldı.